Home
> Commentaar en reakties - te schrappen > Veelgestelde vraag
> Ik kan niet voten noch commentaar toevoegen
Ik kan niet voten noch commentaar toevoegen
en ik kan ook de auteur van een artikel niet aanschrijven noch het artikel naar een vriend doorsturen.(Veelgestelde vraag)
Probleem: niet meer mogelijk om voor een artikel te voten, de auteur aan te schrijven, een commentaar toe te voegen, of het artikel door te sturen naar een derde. Klikken op de desbetreffende links leidt tot het opnieuw inladen van hetzelfde artikel in plaats van het verschijnen van de correcte vensters.
Oorzaak: interferentie met de firewall Agnitum Outpost en de anti-spyware software SpySweeper. Zal vermoedelijk ook optreden bij analoge producten.
Oplossing:
Folkroddels maakt gebruik van popup-windows om functies zoals voten en commentaar toevoegen te activeren. Popup-windows worden overwegend gebruikt door software agents die ongevraagde publiciteit op het scherm brengen. Sommige producten, zoals de Google Bar Ad-blokker, werken popup-windows tegen op het moment dat ze geactiveerd worden. Andere producten grijpen vroeger in, en inactiveren ze nog vooraleer ze kunnen verschijnen, en dit als onderdeel van een globale strategie om elke verdachte activiteit preventief uit te schakelen om hackers, spyware, en virussen geen kans te geven. De boven vermelde producten hebben deze bloccage als default instelling wanneer je ze installeert. Je kan dit achteraf uitschakelen, wat evenwel risico's inhoudt. Beter is het die functie selectief uit te schakelen voor sites, zoals Folkroddels, die je kan vertrouwen. Dat doen, lost het probleem op.
Probleim: nemier muigelak oem veur 'n artekel te voute, de schroaver oan te schroave, kommentoar der oan tange, of 't artekel duir te steure nor eemandanders. Oep de link klikke doed allien mor 't artekel vroem inloaje in de pleuts van de juste vensters.
As ge dijs probleim ni et, trekt a de rest ni oan.