AANDACHT / HET WEEKEND VAN 5 MAART IS DE BRUG TUSSEN TEMSE EN BORNEM GESLOTEN ! BEZOEKERS DIE VANUIT HET GENTSE EN HET WAASLAND KOMEN RIJDEN BEST VIA DENDERMONDE , DEZEN UIT HET ANTWERPSE BEREIKEN BORNEM VIA DE A12 ANTWERPEN- BRUSSEL ? AFRIT N16 BORNEM
Vervoer/slaapplaats nodig of beschikbaar? Bekijk onze folkpool groep
Betreft folkfestival in Bornem op 5 maart (met AedO, Blunt en de DJ's Bryzze en Jåk): tijdens dit weekend is de brug tussen Temse en Bornem gesloten. Bezoekers die vanuit het Gentse en het Waasland komen rijden best via Dendermonde. Deze uit het Anwerpse bereiken Bornem via de A12 Antwerpen - Brussel, Afrit N16 Bornem.
Wegens computerproblemen zijn er een tijdje problemen geweest met de kaartenverkoop . Deze zijn nu van de baan , hiervoor onze excuses.Vanaf nu kan men terug kaarten reserveren voor deze avond (zie link hierboven).
Tuurlijk valt hier te dansen! Ik kan natuurlijk enkel voor mezelf spreken, maar tussen de optredens zal je alvast heel veel balmuziek te horen krijgen, en na de optredens (tijdens de fuif dus) een afwisseling van balmuziek, biertentmuziek (lees folkrock), latino en wereldmuziek.