Voorstelling dialecten cd West-Vlaanderen  |
|
|
|
|
Woensdag 9 maart 2005 om 20.30 u. in Franz List-auditorium, Olmstraat 25 te Waregem.
|
Niet doorgegeven, woensdag 09/03/2005 - woensdag, 09/03/2005 - (Concertmelding)
|
|
Graag nodigen wij u uit op de cd voorstellingen van de dialecten cd West-Vlaanderen. De vierde uit een reeks van 5 cd?s, waarin een dwarsdoorsnede wordt gemaakt van de Vlaamse dialecten. Eerder verschenen reeds Vlaams-Brabant, Oost-Vlaanderen en Antwerpen.
Dit vierde volume bevat 19 liedjes, gezongen in dialecten uit de verschillende hoeken van de provincie West-Vlaanderen. De cd wordt op maar liefst drie plaatsen feestelijk én gratis voorgesteld!
- Woensdag 9 maart 2005 om 20.30 u. in Franz List-auditorium, Olmstraat 25 te Waregem.
Een schitterende avond met presentator Jan Callens, een van de echte Waregemse cultuurfiguren. Frans De Brabandere, auteur van het woordenboek van het Kortrijks, houdt een lichtvoetige causerie over de dialecten uit de streek en Lieven Baert, Boreas en Alruin zorgen voor muzikaal vuurwerk.
De toegang is gratis, maar omdat de plaatsen beperkt zijn vragen wij u om ons van uw komst tijdig te verwittigen op tel. 02 532 28 38 of via info@muzmoz.be met melding ?Dranouter?, ?Blankenberge? of ?Waregem?. Indien u er niet bij kan zijn maar toch graag de cd toegestuurd krijgt, volstaat het ? 17 (+ ? 1.75 verzending) te storten op rekeningnummer 734-0064446-47 van Muziekmozaïek met vermelding ?dialect-cd- WVL?. U kan ook nog altijd de cd?s Vlaams-Brabant, Oost-Vlaanderen en Antwerpen bestellen.
Vervoer/slaapplaats nodig of beschikbaar? Bekijk onze folkpool groep
|
|
|
|
|
|